LS VISION Starlight Black Light Full Color Intelligent IP Camera, Fixed Lens 2MP 1080P HD Color Night Vision Bullet Security Camera
| Units per Carton | |
|---|---|
| Carton Dimensions (mm) | |
| Carton Weight (kg) |
| 2MP Starlight IP Camera Detail |
1.ultra-low illumination, black light full color HD camera
2. H.264 / video compression standard, AAC / G.711 audio compression standard
3. support variable bit rate, while setting the video image quality, you can also limit the video image compression bitstream
4. video code rate 50Kbps-6Mbps continuously adjustable, frame rate 1-30 (1-25) continuously adjustable
5. dynamic detection support (settable area and sensitivity)
6.support audio input and output (optional)
7.Support multiple user access at the same time
8. support client remote monitoring software
9. support mobile phone monitoring
| 2MP Starlight Bullet IP Camera Detail |

사양 |
| Item | Starlight Black Light Full Color Night Vision IP Camera LS-NB6200S. |
| Image Sensor | 1/2.8″ Sony IMX307 CMOS |
| Pixels | 1920*1080 |
| Image Quality | 밝기 설정, 채도 설정, 선명도 설정, 대비 설정, 자동 화이트 밸런스, 수동 화이트 밸런스 설정, 백라이트 보정 설정, 빛 억제 설정, 자동 노출, 2D/3D 노이즈 감소 강도 설정, 안개 모드 설정, WDR 모드 강도 설정 |
| Min. Illumination | 0.001Lux@F1.2(AGC ON) |
| Day/Night | Color/(B/W)/Timing |
| WDR | Digital WDR |
| White Balance | Auto |
| AGC/BLC | 지원 |
| DNR | 2D/3D DNR |
| 기타 | 멀티 라인 OSD, 모션 감지, 프라이버시 마스크, 미러, 회전 |
| Encode | |
| Embedded Solution | MSC313E |
| Video Standard | /H.264 Double code |
| Video Resolution | Main stream:1920*1080,1-20fps ; 1280*720,1-30fps 서브 스트림: 640*480/640*360, 1-30fps |
| Video Bitrates | 32Kbps-5Mbps, VBR/CBR |
| Audio Standard | G.711-u |
| OSD Overlay | Title and Time overlay |
| IR Led | |
| IR Led | N/A |
| IR 거리 | 15-50m |
| Lens | |
| Focal length | 4mm Fixed lens |
| Zoom | No |
| Optional Function | |
| Audio, etc. | |
| Network Services | |
| Protocol | HTTP/RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP//P2P/UPNP |
| P2P | Yes |
| Web | IE , Firefox, etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
| 2.6 compatible | |
| General | |
| Network Port | 1-RJ45, 10/100Mbps |
| Power Supply | Support POE 48V 12 VDC ± 10% |
| Power Consumption | < 5W |
| Operating Temp. | -30℃-(+60)℃, 10%-90%RH |
| Waterproof level | IP66 |
인증 |

LS VISION 소개 |
저희 R&D 팀 엔지니어들은 보안 제품 분야에서 15년 이상의 경력을 보유하고 있습니다.
LS VISION 핵심가치: " 품질, 혁신, 헌신“.
LS VISION 미션: "오직 양질의 삶을 위한“.
주요 제품 라인:
HD IP 카메라, HD NVR, WiFi NVR 키트;
아날로그 HD 시리즈: 4 in 1 하이브리드 카메라5 in 1 하이브리드 DVR;
멀티 센서 파노라마 카메라 광각 환경에서의 생존을 위해
바디 카메라 4G 기능을 지원하는 정부 및 경찰 부서용입니다.
Share to :
연관 상품
-
AI IP 시큐리티 카메라
LSVISION - LS VISION 고정 원격 제어 비디오 감시 1080P IP 보안 돔 CCTV 카메라용 야간 투시경 2MP IP 카메라
5 중에서 0로 평가됨 -
AI IP 시큐리티 카메라
LSVISION - 2MP 무선 PTZ 방수 실외 HD IP 카메라 P2P WiFi 보안 카메라 CCTV 감시 PTZ 카메라 스마트 홈 시스템
5 중에서 0로 평가됨
LS VISION 파트너가 된 것을 환영합니다
LS VISION: For a Better World!













